Üdvözöljük a HRsikernél!
Cégünk biztos partner az eredményes működéshez!

Sikeres akarsz lenni az álláskeresésben?

Ha új állást keresel vagy a vállalati karrier létrán szeretnél feljebb lépni, mi segítjük elképzeléseidet!

Növelné cége versenyképességét?

A versenyképesség ma már nem csupán egy lehetőség, hanem az üzleti siker elengedhetetlen kulcsa.

sikeres allaskereso 3

cegeknek 2

Felelősségteljes humánmenedzsment szolgáltatások

Cégünk átfogó szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezik a HR területén. Rugalmas szolgáltatásainkkal
alkalmazkodunk vállalati igényeihez és céljaihoz.

halmazok 3

Bízza ránk a nehéz feladatokat!

Dolgozói bérek

Beosztások, szakmák, régiók

Rólunk mondták

Kárpáti Levente
Tovább olvasom
“A HRsikerből Attilát már régóta ismerem. Idáig még nem voltam munkanélküli, most viszont az ő segítségére volt szükségem. Segített átírni és ütőképessé tenni az önéletrajzomat, valamint a LinkedIN profilomat. Nagyon hasznos tanácsokkal látott el, amelyeket jól tudtam használni az álláskeresés és az interjúk során is. Csak ajánlani tudom még annak is aki egyébként eredményes pályázó munkaerőpiacon. Tud segíteni a külföldi munkaerőpiacra történő felkészülésben is. Ott mások a szabályok, ezért különösen fontos a személyes tanácsadás és felkészítés. Még egyszer köszönöm neki a felkészítést. ”
Sallai Ildikó
SIÓ
“Beszállítóként a HRsiker elemzései és a tanulmány részletesek voltak, ez segített nekünk a döntéshozatalban és a stratégiák kidolgozásában. ”
Dr. Sinka Anita
GAK Nonprofit közhasznú Kft.
“A HRsiker cég a projektjeink során mindig jó időmenedzsmentet tanúsított. Az általuk nyújtott szolgáltatások mindig határidőre és a megállapodásoknak megfelelően kerültek teljesítésre. ”

Munkaadók

Bérfelmérésünk, tréningjeink és dolgozó elégedettségi felméréseink segítenek fejleszteni a vállalkozását és erősíteni a munkahelyi kultúrát. Megoldásaink segítségét garantáltan megtalálja azt a pontot ahol érdemes beavatkozni.

Álláskeresők

Emeld karriered új magasságokba. Fedezd fel a szakértői karrier-tanácsadást és útmutatást, amelyre szükséged van ahhoz, hogy kitűnj a mai versenyző munkaerőpiacon.
munkaltatoknak 2

Munkaadóknak

allaskeresoknek

Álláskeresőknek

Emeld karriered új magasságokba! Fedezd fel a szakértői karrier-tanácsadást és útmutatást, amelyre szükséged van ahhoz, hogy kitűnj a mai versenyző munkaerőpiacon!

Miért minket válasszon?

01 szeles skala

Széles skála

Teljesítménymenedzsment, etikai fejlődés, vállalati kultúra építése, képzés és fejlesztés, munkavállalói juttatások - mindezeket és még több szolgáltatást kínálunk. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy partnereinket hatékonyan támogassuk az emberi erőforrások terén, segítve a tehetségek felkutatásában, megtartásában és fejlesztésében.

02 tapasztalat

Tapasztalat

Évek óta sikeresen működünk és így széleskörű ismeret szereztünk a különböző iparágakban és különböző vállalati méret kapcsán. Tapasztalattal rendelkezünk mind a fizikai, mind pedig a szellemi dolgozók horizontális vagy vertikális karrierfejlődésében, illetve ezzel összefüggésben a munkáltatói márkaépítésben is.

02 analyze

Elemzés

Elemzési megoldásokkal mélyebb betekintés nyerhető az alkalmazottak igényeibe, motivációjába és teljesítményébe. Szolgáltatásaink meghatározzák az alkalmazottak szükségleteit és a fejlődésre szoruló területeket. Az eredmények alapján célzott fejlesztések történhetnek, hosszú távon növelve az alkalmazottak elégedettségét és teljesítményét.

04 technology

Technológia

Cégünk az új technológiák által nyújtott lehetőségeket kihasználva segít a vállalatoknak a hatékonyabb fejlesztés és munkakörnyezet javítás terén. Innovatív digitális HR megoldásaink közé tartozik az online képzés és a testreszabott online leckék előállítása. Az új technológiai eszközökkel hatékonyabb folyamatokat hozunk létre amelyek elősegítik a produktivitást és elégedettséget.

Partnereink

Akik már bizalmat szavaztak nekünk

Kapcsolat

Vedd fel velünk a kapcsolatot!